Zmiana warty o północy

Moja ostatnia publiczna wypowiedź na temat NEonu. Co bym nie powiedział, w jakie słowa bym myśli nie ubrał, będzie źle.
Dorosłemu człowiekowi wypada wyłożyć swoje racje, ale nie wypada dać się sprowokować.

Krótko:
Wszystkie dane są widoczne, tak notki jak i komentarze. Jeśli były kiedykolwiek blokowane, to jest przy nich taka informacja zawarta. Nadal jednak pozostają zablokowane.
Zablokowany komentarz zawsze widzi administracja, autor komentarza i autor bloga na którym komentarz był zamieszczony.
Nikt nie będzie mógł powiedziać, że jego wpis został potajemnie skasowany.

Wszelkie dyskusje wewnętrzne zostają przeniesione do panelu administracyjnego. Nad debatą wewnętrzną czuwa administracja. Jeśli ktoś zechce czepiać się publicznie, jest wolnym człowiekiem, wolno mu. NEon od "frontu" powinien zostać forum dyskusyjnym, a nie forum wzajemnego okładania się .

Wszyscy użytkownicy "nieaktywni" zostają uziemieni (zamrożeni). Mają konto na Neonie, które do niczego im nie bedzie służyć.
Wyjaśnienie jest proste, mianowicie nie zakłąda się konta na Neonie z powodu gęstej czupryny, tylko aby być aktywnym jego uczestnikiem. Zatem ktoś kto chce sobie "pooceniać", już sobie nie "poocenia". Sugeruję już zacząć szukać media odpowiednie do własnego poziomu.
Dodatkowo użytkownicy "prawdziwi", mają uwiarygodnione oceny stwojej twórczości.

I to wszystko.
Jeśli czytasz to gościu niezalogowany, to dla Twojej wiadomości: Neon nie jest przez nikogo sterowany, jest narzędziem, korzystają zniego ludzie, mądrzy i nie mądrzy. Do Ciebie należy ocena którzy są którzy.

O 00:00:00 wszyscy zostaną automatycznie wylogowani. Prosze zatem nie rozpoczynać na chwilę przed pisania. Otwarcie nastąpi bez zbędnej zwłoki, ale prosze pamiętać, że nalezy uaktualnić wszystkie dane.

p.s.
wiele było innych, ale ostatnie 24 godziny napędzania Neonu zdominowała, dodając stosownej energii
https://www.youtube.com/watch?v=2L0-vi2rDpc